Běh zámeckým parkem ve Vrchlabí

Ve čtvrtek 5. října se šestnáct žáků naší školy zúčastnilo tradičního závodu „Běhu zámeckým parkem ve Vrchlabí“. Děti od první do páté třídy čekala tradiční trať v délce 1km. Jednotlivé kategorie startovaly hromadně. Všechny třídy byly zastoupeny velkým počtem závodníků z okolních škol. Závodilo přes 250 běžců. Nechyběla i kategorie dětí z MŠ.

Našim sportovcům se velmi dařilo a v silné konkurenci obsadili pěkná umístění. V kategorii chlapců 2018 získal 2. místo Michael Blažej, v kategorii 2017 vybojovala 3. místo Ema Zvirotská, 5. místo Vanesa Tomičková a 8. místo Eda Hakl, v kategorii 2016 doběhla na 2. místě Laura Blažejová a Nikolka Máslová na 10. místě. Všem našim sportovcům gratulujeme za výbornou reprezentaci ZŠ.