NAŠI ÚSPĚŠNÍ ZÁVODNÍCI V ZÁMECKÉM PARKU VE VRCHLABÍ

Ve čtvrtek 10. října se třináct žáků naší školy zúčastnilo tradičního závodu „Běhu zámeckým parkem ve Vrchlabí“. Po celou dobu nás provázelo slunečné podzimní počasí a v parku panovala příjemná sportovní nálada. Děti od první do páté třídy měly před sebou trať v délce 1 km. Startovalo se hromadně. Jednotlivé kategorie byly zastoupeny velkým počtem závodníků z okolních škol. Naši žáci se v obrovské konkurenci neztratili a vybojovali si výborná umístění. V kategorii chlapců 2018 s velkým náskokem zvítězil Michael Blažej, v kategorii dívek 2018 vyhrála Ellen Vondráčková.

Další závodníci se také prosadili: v kategorii chlapců 2018 obsadil 4. místo Filípek Kynych a Níkol Hovorková se umístila na 4. místě v kategorii dívek. V kategorii dívek 2016 doběhla Laura Blažejová na 7. místě a Nikola Máslová na 8. místě. Sabina Hassmannová pak obsadila 5. místo v kategorii dívek 2013.

Všem našim sportovcům gratulujeme za skvělou reprezentaci naší školy a děkujeme za krásný zážitek!